Gebelik Beslenme

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Ferhat Çelebi
Gebelik Beslenme uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek hamilelik sırasında nasıl beslenmeniz gerektiğini öğrenebilir, bunları uygulayarak bebeğinizin sağlıklı bir bebek olarak dünyaya gelmesini sağl

Gebelik Beslenme uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek hamilelik sırasında nasıl beslenmeniz gerektiğini öğrenebilir, bunları uygulayarak bebeğinizin sağlıklı bir bebek olarak dünyaya gelmesini sağlayabilirsiniz.

Hamilelik sırasında beslenme çok önemlidir. Çünkü bebeğiniz siz nasıl beslenir iseniz o şekilde beslenecektir. Bebekler annelerinin aldığı vitaminleri alır, beslenme şekline göre de gelişim sağlarlar. Bu sebeple de hamileliğiniz sırasında beslenmeniz çok önemlidir. Beebekler bulundukları döneme göre gelişim sağlayacakları bazı besinlere ihtiyaç duyarlar. Peki bu dönemleri ve nasıl beslenmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bu uygulma size bu konuda yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiştir.

Eğer bebeğinizin çok sağlıklı bir bebek olmasını istiyor iseniz, onun bulunduğu dönemde ihtiyaç duyduğu besinleri tüketmeniz ve bebeğinizin bu besinlerden faydalanarak daha sağlıklı gelişmesini sağlayabilirsiniz. Hatta uygulama ile hamilelikte her annenin merak ettiği bir çok soruyu ve cevabı da bulacak ve merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olacaksınız. Bebeklerini seven tüm anne adayları bu uygulamayı Android veri tabanlı cihazlarına tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir.

Daha Fazla Göster
Gebelik Beslenme indir